Anasayfa   Online Katalog   Numune Talebi
 
  FİRMA PROFİLİ

2000'li yılların başında tanıştığımız plastik ambalaj sektörü, öncesinde içimizde barındığımız metal ambalaj tecrübesi ile bize ve siz değerli müşterilerimize yeni bir soluk kazandırdı. O günlerden bu yana hep üzerine katarak bugün, 200 ml. ile 20000 ml. arasında üçgen, yuvarlak, kare, silindiriksi kare ve dikdörtgen ambalajlar üretmekteyiz.

Konya'da 3.Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulu, üstün teknolojiye ve modern makine parkına sahip üretim tesisimizle yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Güçlü kadromuz ve profesyonel ekimiz ile pek çok sektöre plastik ambalaj üreten firmamız, öncelikle süt, peynir, krema, kaymak, şekerleme, marmelat, çikolata, helva, dondurma, jöle, tatlı, salça, kozmetik, boya, kimya gibi başlıca sektörlerin plastik ambalaj tedarikçisi konumundadır.

Üretimin, üretmenin ne kadar zorlu ve bir o kadar da heyecanlı olduğunu biliyoruz.

Heyecanımız ve başarılarımızın gururu siz değerli müşterilerimiz için.

Saygılarımızla... PEYKAP


Vizyonumuz :
Müşterilerinin güvenini kazanarak, bulunduğu bölgede en hızlı büyüyen, yaptığımız işte kaliteye özen gösteren, daima yenilikçi fikirlerle kendini geliştiren, bir firma olmaktır.

Misyonumuz :
Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, en kaliteli ürünleri kullanmak, yeniliği yakından takip ederek müşterilerimize sunmak, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre çeşidini düzenleyen, taklit eden değil taklit edilen bir firma olmak.

Değerlerimiz :
- Değişime açık olmak,
- Üstün iş ahlakı ve dürüstçe çalışmak,
- Sürekli gelişmek için kaynak tasarlamak,
- Ekip çalışması,
- Yenilikçilik,
- Müşteri odaklılık
Facebook   Twitter   Youtube
  2014 www.peykap.com.tr. All rights reserved.   |   Designed by : ÇAPA MEDYA